Putnu barotavas zīmēšana pirmajai junioru grupai. GCD kopsavilkums - putnu vērošana “Pie barotavas. Bērnu patstāvīgas aktivitātes

"Putni pie mūsu barotavas."

OD kopsavilkums otrās agrīnās vecuma grupas bērniem

Izglītības joma: Mākslinieciskā un estētiskā attīstība, kognitīvā

attīstība, runas attīstība. Zīmējums.

Mērķis : Intereses veidošana bērnos vizuālās mākslas nodarbībās.

Uzdevumi: - Attīstīt spēju ritmiski uzklāt traipus. Nostipriniet savas zināšanas par ziediem.

Attīstīt smalkās motorikas.

Bagātināt un aktivizēt bērnu vārdu krājumu (aukstums, knābis, knābāšana, barotava, zvirbulis, zīle, vārna, vērša).

Mudiniet bērnus būt uzmanīgiem, veicot uzdevumus.

Izraisīt pozitīvas emocijas, vēlmi aizsargāt putnus

Materiāls un aprīkojums:

Siets, putns, barotava, muzikāls pavadījums, barotavas makets, prezentācija nodarbībai ar putnu balsīm.

Albuma lapa ar barotavas attēlu.

Krāsas - guaša: dzeltena, otas, salvete.

Priekšdarbi:

Putnu vērošana pastaigas laikā.

Daiļliteratūras lasīšana

Klausāmies audiokasetes “Viens ar dabu”, “Apkārtējās pasaules skaņas”

Didaktiskā materiāla un grāmatu ilustrāciju apskats.

Nodarbības gaita:

Aiz ekrāna parādās zvirbulis.

Pedagogs:

"Paskatieties bērni

Kas sēž uz zariem

Putns ir lidojis

Dziedāja dziesmu"

Zvirbulis: čivināt-čivināt, čivināt-čivināt, čivināt-čivināt

Ak, puiši, kas ieradās pie mums?

Bērni: Putniņš

Pedagogs: Puiši, šī putna vārds ir zvirbulis, kādus putnus vēl jūs zināt?

Bērni: Zīlīte, vārna, zvirbulis, vēršucis

Rādīt prezentācijas slaidus “Putni mūsu barotavā”: puiši skatās uz putniem un klausās viņu balsis.

Pedagogs: Puiši: “Kas ir drosmīgs? Kurš ieradās pirmais? Protams, zvirbulis: lēkā, knābā. Ir ieradušies vēl zvirbuļi. Ar ko viņi ēd graudus? Knābis, nevis deguns. Knābis ir ass. Viņi knābās un lidos uz jaunu vietu ganāmpulkā. Kā viņi sazinās? Klausies. Vai viņi čivināt?

Pedagogs: Puiši, kāpēc jums ziemā jābaro putni?

Bērni: Lai viņi nenomirst no aukstuma un bada.

Pedagogs: Puiši, pabarosim zvirbuli kopā

Pedagogs: Zvirbulis lec, lec

Lūdz maziem bērniem

Mest zvirbulim drupatas

Es tev dziedāšu dziesmu

Fiziskās audzināšanas minūte.

Ak, putni lidoja,

Putni ir mazi.

Visi lidoja, visi lidoja

Viņi plivināja spārnus...

Bērni veic kustības atbilstoši tekstam: vicina rokas, skrien, tup, sit ar pirkstiem pa grīdu “knābājot graudus”, paceļ kājas, griežas, knābā graudus.

Pedagogs: Ak, puiši, paskatieties, cik daudz putnu pie mums ir aizlidojuši.

Putnu slaidrāde

Pedagogs: “Puiši, ārā ir ziema, putniem grūti meklēt barību, zīmēsim.

Bērni sēž pie galdiņiem, uz kuriem ir barotavas makets, bērni to apskata, pabaro putnus, tad skolotāja piedāvā zīmēt graudus un pabarot putnus.

Skolotājs izskaidro un parāda zīmēšanas tehniku. Puiši, šī barotava ir putnu ēdnīca. Putni barotavā ēd, jo sniegā graudi nav redzami. Un kādā krāsā ir graudi? Dzeltens. Mēs tos krāsosim ar dzeltenu krāsu. Bērni zīmē, klausoties klusu, mierīgu mūziku.

Pedagogs: Puiši, jūs saviem putniem uzzīmējāt tik daudz gardumu, tagad pabarojiet tos, ļaujiet viņiem knābāt jūsu graudus ar knābi.

Pedagogs: Labi darīti puiši, putni pateicas par to barošanu. Un cik skaisti tu ar otas galu nokrāsoji graudus.

Anna Smirnova

Pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde bērnudārzs Nr.22

Atklātās nodarbības par netradicionālo zīmēšanu kopsavilkums

Priekšmets: « Pabarosim putnus ziemā»

Audzinātāja: Smirnova Anna Aleksandrovna

I jaunākā grupa"Bite"

Jaroslavļa, 2014

Mērķis klases:

1. Mācīt bērnus krāsu netradicionālā veidā - pirksti izmantojot spilgtas krāsas.

2. Mācīt zīmēt punktus("ēdiens priekš putni» ) .

3. Izveidojiet priecīgu noskaņojumu - baro putnus ziemā.

Materiāls: krāsas (dzeltenas, salvetes katram bērnam, palagi priekš zīmēšana katram bērnam.

Nodarbības gaita:

1. Skolēnu priekšā ir sagatavotas papīra lapas ar izvilkta barošanas sile(tukšs).

Skolotājs stāsta bērniem par putni, kas ziemā vajag pārtiku, Bet ziemā pašam nav iespējas dabūt pārtiku putni, tāpēc cilvēki saliek padeves par putni, un ielej tajos ēdienu (graudi, sēklas, maize).

2. Zīmēsim par putni barība mūsu padevējā. Paskaties, kā mums veiksies krāsu. Rādīt zīmējums ar skaidrojumu. Pēc tam bērni sēž pie galdiem un zīmē uz savām papīra lapiņām.

3. pirkstu vingrošana

Cālis izgāja pastaigāties, nograuzt svaigu zāli - Viņi staigā divatā pirksti– katras rokas rādītājs un vidus. Ikviena saspiežošas kustības katras rokas pirksti.

Un aiz viņas ir bērni - Dzeltenās vistas - Viņi visi skrien abu roku pirksti.

“Ko-ko-ko, ko-ko-ko, neej tālu - sit plaukstas.

Viņi draud dominējošās rokas pirksts.

Airē ar ķepām, meklē graudus” - Airēšanas kustības ar katru pirksts abas rokas vienlaicīgi, lielas pirksti Piestipriniet plaukstas pie galda malas.

Bērni graudus savāc pārmaiņus ar diviem pirksti katru roku vai abas rokas vienlaikus: liels - indekss, liels - vidējs utt.

3. Pēc tam, kad bērni uzzīmējuši uz savām lapām, skolotāja parāda īstu barotavu un lūdz to apskatīt. Fināls posms: summējot klases.

Puiši, šodien mēs esam ar jums zīmēja barošanas sile, Tagad putni būs pabaroti un varēs pārdzīvot ziemu.

Visiem labi pastrādāts, viņiem visiem izdevās ļoti labi, viņi visi tika galā ar uzdevumu.

Mērķi: mācīt uzmanīgi klausīties un novērot, attīstīt bērnu spēju runāt dialogā; iemācīties atbildēt uz jautājumiem vārdos un teikumos, kas sastāv no 3-4 vārdiem; praktizēt onomatopoēzi ar putnu balsīm, bagātināt un aktivizēt vārdu krājumu par tēmu; uzlabot prasmes strādāt ar otu: turiet otu nedaudz virs dzelzs gala, paņemiet krāsu, iemērcot to ar visiem sariem burkā, noņemiet lieko krāsu, pieskaroties sariem burkas malai; iemācīt otu iegremdēšanas tehniku; izkopt gādīgu attieksmi pret putniem ziemā.

Plānotie rezultāti:prot pēc pieaugušā lūguma runāt par attēlos redzamo, atbildēt uz jautājumiem sarunā par putnu barošanu, ar interesi klausīties skolotājas stāstījumu par putnu dzīvi ziemā; apgūst pamatkustības motorikas vingrinājumā “Ak, putni lidoja...”, piedalās produktīvās aktivitātēs (zīmēšanā).

Materiāls un aprīkojums:magnētiskais dēlis, putnu attēli (zīle, vērša, zvirbulis, vārna), barotava, prosa; dzeltena guaša, ota, papīra lapa ar attēlotiem putniem, otas statīvs, katram bērnam tas pats.

1. Organizatoriskais moments.

Audzinātāja. Puiši, vai vēlaties satikt putnus?(Bērni atbild.) Pie mums ciemos ieradās putni, kas pie mums dzīvo ziemā.

2. Galvenā daļa. Skatos putnu attēlus.

Audzinātāja (izliek putnu attēlus uz magnētiskas tāfeles un pievieno barotavu.):Kas atnāca pie mums?(Putni.) — Cik putnu ielidoja?(Daudz.) (Skolotājs parāda un nosauc putnus.)Šī ir vārna. Viņa ir liela un melna un kliedz: “Kar-kar. " Kas tas ir?(Vārna.) - Kāda vārna? (Liels, melns.)- Kā vārna kliedz?(Kar-kar!) - Un tas ir vēršu vīrs. Viņam ir sarkanas krūtis. Cik skaists putns! Kā sauc šo putnu?(Bulsis.) - Kādas krūtis ir vēršainim?(Sarkans.) - Kas ir šis mazais pelēkais?(Zvirbulis.) – Kā zvirbulis čivina?("Cālis čivināt!") - Kāds skaists putns ir ieradies. Šī ir zīlīte. Viņai ir dzeltenas krūtis. Kas atnāca pie mums?(Zīlīte.) - Kādas krūtis ir zīlītei?(Dzeltens.)

3. Putnu barošana.

Pedagogs: – Ziemā putniem ir grūti atrast barību. Nav zāles, kukaiņu, tārpu. Pabarosim putnus. Šī ir barošanas sile. To veidoja bērni. Barotava tiek piekārta kokā un ziemā tajā tiek iebērti graudi.(Viņš paņem šķipsniņu graudu un ieber tos padevējā.)- Kas tas ir? (Padevējs.) — Ko viņi liek barotavā?(Kukurūza.) - Kurš ēdīs barotavā?(Putni .) - Cik putnu ieradās?(Daudz.) - Cik barotavu?(Viens.) - Apskatīsim putnu.(Uzņem putnu attēlu.)Kas putnam vainas? Tie ir spārni(rāda), ķepas (rāda), acis (rāda), knābis (rāda), aste (rāda), rumpis (rāda). - Kas tas ir? (Bērni nosauc un parāda spārnus, ķepas, acis, knābi, asti, rumpi.)— Putni lido un knābj graudus. Ko dara putni?(Viņi lido un knābj.) - Kas atnāca pie mums ciemos?(Putni.) - Kādi putni pie mums lidoja?(Skolotājs palīdz putniem nosaukt vārdus: zvirbulis, vārna, vēršucis, zīle.)— Kā putni sarunājas savā starpā?(Vārnas - “kar-kar”, zvirbuļi - “čik-čirik”.)Skolotājas stāsts. Pienāca ziema. Sniga sniegs, pārklājot visu zemi ar baltu segu. Putniem ziemā ir grūti atrast barību, tāpēc bērni izgatavoja barotavu, piekāra to kokā un iebēra barotavā graudus. Uz barotavu no visām pusēm plūda putni. Skaisti putni, visi dažādi. Un ielidoja liela melna vārna, un mazs pelēks zvirbulēns, un dzeltenbrūna zīlīte, un vērša ar sarkanu krūti. “Kar-kar”, “chik-chirik” - tie ir putni, kas saka “paldies” bērniem par ēdienu.

Fiziskie vingrinājumi. Skolotājs lasa poētiskās rindas, un bērni atdarina putnu kustības.

Ak, putni lidoja,Bērni plīvo ar rokām kā spārnus.Putni ir mazi. Visi lidoja, visi lidoja, plivināja spārnus.

Viņi apsēdās uz ceļa, Tupēt uz leju; rādītājpirksti Mēs ēdām graudus. pirksti piesit celiņam.Knābāt, knābāt, knābāt, knābāt, knābāt, knābāt, knābāt, knābāt, kā es mīlu graudus.

Notīrīsim spalvas Bērnu rokas" notīriet apakšdelmus, it kā lai būtu tīrāks. apskaujot sevi. Tādi, šitādi. Tā, tā, Lai būtu tīrāks.

Mēs lecam uz zariem,Bērni lec uz vietas.Lai bērni būtu stiprāki. Lec-lec, lec-lec, Lec-lec, lec-lec, Lēc gar zariem.

5.Zīmējums.

Pedagogs: - Paskaties, manā bildē ir putni. Viņi gaida, kad mēs viņus pabarosim. Tagad es viņiem iebēršu graudus(ar otu krāso dzeltenus triepienus). Kādā krāsā ir mani graudi?(Dzeltens.) Un putni arī gaida graudus uz tavām lapām.Zīmēšanas procesā skolotājs kontrolē darba metodes, aktivizē bērnu aktivitātes, sakot: “Knābāt, knābāt, knābāt, bet es mīlu graudus. Knābā, knābāšu visus graudus...”

6. Atspulgs.

Stendā izstādīti bērnu zīmējumi. Audzinātāja: - Tātad mēs pabarojām putnus. Tagad viņi ziemā nenosals un priecēs mūs ar savu dziedāšanu.Bērni, ja vēlas, paņem rotaļu putnus un var tos pabarot padevējā, ieberot tajā prosu.

Dizaina nodarbības kopsavilkums junioru grupā “Putnu barotava”

Mērķi: 1. Paplašināt bērnu izpratni par ziemojošiem putniem, kā un ko viņi ēd bargās ziemās.

2. Iemācīt bērniem uzbūvēt putnu barotavas mājiņu pēc maketa; analizēt paraugu, izcelt tā galvenās daļas (pamatne, sienas, jumts), izskaidrot to funkcionālo mērķi.

3. Iemācīties būvēt barotavu no trīs veidu būvmateriāliem (ķieģelis, trīsstūrveida prizma, plāksne); savienot detaļas horizontāli un vertikāli vertikālā konstrukcijā; pareizi savienot konstrukcijas daļas veselā ēkā; vizuāli kontrolēt parauga pareizu izpildi.

Materiāli un aprīkojums: putnu un putnu barotavu attēli; ķieģeļi (2 gab.), trīsstūrveida prizmas (2-3 gab.), plāna kvadrātveida plāksne (1 gab.) vai kartons katram bērnam.

    Laika organizēšana.

Kopā ar bērniem vērojiet putnus pie barotavas no loga, lasiet N. Ņiščova dzejoli.

Cik putnu ir mūsu barotavai?
Vai tas ir ieradies? Mēs jums pateiksim.
Divas krūtis, zvirbulis,
Sešas vārnas un baloži
Dzenis ar raibām spalvām
Graudu pietika visiem.

    Nodarbības gaita:

Skolotājs bērniem parāda putnu attēlus un lūdz tos nosaukt.

Jautājumi bērniem, skatoties attēlus:

Kas tas ir? (Tas ir putns.)
- Kas viņai ir? (Putnam ir galva, ķermenis, aste, knābis, kājas, spalvas, spārni, acis.)
- Kādas ir viņas acis? (Mazs, melns.)
- Kādu galvu? (Apaļš, mazs.)
- Kāds ķermenis? (Ovāls, garš.)
- Ar ko ir klāts putna ķermenis? (Spalvas.)
- Kāds tam ir knābis (kājas, aste)?

Pēc tam skolotāja stāsta, ko putni ēd, cik grūti viņiem klājas aukstajā ziemā, rāda putnu barotavu attēlus un aicina bērnus pašiem izgatavot šādas barotavas.

Jautājumi bērniem:

Ko putni ēd? (Graudi, sēklas, maizes drupatas.)
- Kā viņi ēd? (Viņi knābā.)
-Ko viņi ēd pārtikā? (Knābis.)

2. Skolotājs parāda bērniem barotavas dizaina paraugu (no diviem ķieģeļiem un divām prizmām), aicina to rūpīgi izpētīt: izcelt galvenās barotavas daļas (sānu un augšpusi) un izvēlēties nepieciešamās barotavas daļas. būvmateriāls katra izbūvei, paskaidro, kā savienot detaļas vertikālā dizainā.

Jautājumi bērniem, aplūkojot paraugu:

Kas tas ir? (Padevējs.)
- Kas ir padevējam?
- Cik sienu ir barotavai?
- No kā ir izgatavotas sienas?
– Kur mums jāsāk būvēt?
– Vai šis ķieģelis stāv vai guļ?
– Kā ķieģeļus likt? Plašā vai šaurā pusē?

Skolotāja būvē putnu barotavu, skaidrojot: “Galvenais ir pareizi novietot sienas ķieģeļus. Viens ķieģelis jānovieto tieši pretī otram. Uz sienām uzmanīgi jāuzliek viena prizma (jumts), tad otra prizma (jumta otrā daļa).” Skolotājs māca rūpīgi strādāt ar būvmateriālu daļām. "Tagad izveidojiet tādas pašas barotavas kā manējā."

3. Fiziskās audzināšanas minūte

"Putni"

Putni sēž ligzdā

Un viņi skatās uz ielu.

Viņi vēlas pastaigāties

Un visi klusi lido.

(Bērni “aizlido” - viņi plēš ar rokām kā spārnus.

4. Patstāvīgs bērnu darbs. Skolotājs vada bērnu praktiskās darbības un mudina viņus izteikt apgalvojumus, kas pavada darba procesu.

Jautājumi bērniem darba laikā:

Paņemiet šo ķieģeli. Parādi man. Kas tas par ķieģeli? (Ilgi.)
- Saša, ko tu paņēmi?
- Vai ielikāt vai uzstādījāt ķieģeli (jumtu)?
-Vai jūs rūpīgi nolikāt jumtu?
– Vai tu liku ķieģeļus vienu pret otru?
- Ko tu izdarīji?
– Padevēju dabūji?
- Ko tu ņemsi? (Ķieģelis, jumts.)
-Tu uzliksi vai novietosi ķieģeli?
-Ko tu liec jumtu? (Uz ķieģeļiem.)
- Kur ir barotavas sienas? Parādi man, Ļena.
- Saki man, Ļena, kas tas ir? (Šī ir padevējs.)
- Ko tu dari, Maša? (Es veidoju padevēju.)
- Ko Olja dara? (Viņa būvē padevēju.)
- Ko tu izdarīji, Vaņa? (Es ieliku ķieģeli. Es uzliku dēli.)

5. Atspulgs.

Paskatieties, kādas barotavas esam uztaisījuši.
- Kāda tev ir barotava, Maša? (Man ir liels.)
- Kāda tev ir barotava, Vaņa? (Man ir mazs.)
- Cik barotavu mums bija? (Daudz.)

Jūlija
"Kas aizlidoja pie barošanas siles." GCD kopsavilkums par zīmēšanu jaunākās grupas bērniem

"PVO aizlidoja pie barošanas siles» .

Jūlija Andrejeva

"PVO aizlidoja pie barošanas siles» . GCD kopsavilkums jaunākās grupas bērniem

Piekrist "PVO aizlidoja pie barošanas siles

Priekš jaunākās grupas bērni.

Izglītības joma: Mākslinieciskā jaunrade. Zīmējums.

Mērķis: veidošanās bērniem interese par mākslas nodarbībām.

Uzdevumi:

1 Aktivizējiet bērnu vārdu krājums(auksts, knābis, knābs, barotava.

2 Iemācīt ritmisku traipu uzklāšanu. Nostipriniet savas zināšanas par ziediem.

3 Iemācieties novērot putni: zvirbulis, zīle, vārna.

4 Izglītot bērniem precizitāte, veicot uzdevumu.

5 Attīstīt smalkās motorikas.

Materiāls un aprīkojums:

Ekrāns, putns, barotava, muzikālais pavadījums.

Albuma lapa ar attēlu barotavas.

Krāsas - guaša: dzeltens, pušķi, salvete.

Priekšdarbi:

1. Putnu vērošana pastaigas laikā.

2. Daiļliteratūras lasīšana

3. Audio kasešu klausīšanās "Vienatnē ar dabu", “Apkārtējās pasaules skaņas”

4. Mīklu uzdošana.

5. Didaktiskā materiāla un grāmatu ilustrāciju apskats.

Nodarbības gaita:

Aiz ekrāna parādās zvirbulis.

Zvirbulis: chik-tweet, chik-tweet, chik-tweet

Audzinātāja: Ak, puiši, kas tas ir pie mums? ieradās.

Bērni: Putniņš

Audzinātāja: Puiši, kādus putnus jūs zināt?

Bērni: Zīlīte, vārna, zvirbulis"

Rādīt slaidus, izmantojot datora prezentāciju « Padevējs

Audzinātāja: Puiši: “Kas ir drosmīgs? Kurš pirmais ieradās? noteikti, zvirbulis: lec, knābā. Šeit ir vēl zvirbuļi ieradās. Ar ko viņi ēd graudus? Knābis, nevis deguns. Knābis ir ass. Viņi knābās un lidos uz jaunu vietu ganāmpulkā. Kā viņi sazinās? Klausies. Vai viņi čivināt?

Audzinātāja: Puiši, kāpēc jums ziemā jābaro putni?

Bērni: Lai viņi nenomirst no aukstuma un bada.

Audzinātāja: Puiši, iesim ar jums pabarosim mazo zvirbulīti

Audzinātāja: Zvirbulis lec un lec

Prasa mazajiem bērniem

Mest zvirbulim drupatas

Es tev dziedāšu dziesmu

Fiziskie vingrinājumi.

Putni lidoja

Tie nav lieli.

Kā viņi lidoja

Visi cilvēki skatījās.

Bērni veic vingrinājumus: vicina rokas, skrien, tupus, piesit ar pirkstiem pret grīdu "graudu knābāšana", paceļ kājas, griežas apkārt.

Skolotājs piedāvā pabaro mazo zvirbulīti, izgatavot no rokām "kauss". Spēle "Putns knābj graudus."

Audzinātāja: Nu, mēs esam, puiši. pabaroja mūsu mazo zvirbulīti, viņš ēda, sasildījās, paskaties cik laimīgs. Parādīsim viņam, cik viņam ir jautri, kā viņš priecājas un plivinās spārnus. (Rādīt bērniem)

Audzinātāja: Ak, puiši, paskatieties, cik daudz putnu pie mums nāk ieradās.

Rāda putnus caur datoru.

Audzinātāja: “Puiši, ārā ir ziema, putniem

Bērni sēž pie galdiem, uz kuriem atrodas putnu modeļi.

Skolotājs izskaidro un parāda paņēmienus zīmējums. Puiši - šis putnu barotava - putnu ēdnīca. Putni ēd iekšā barotava, jo uz sniega graudi nav redzami. Un kādā krāsā ir graudi? Dzeltens. Mēs tos krāsosim ar dzeltenu krāsu. (Bērni piesaista klusu, mierīgu mūziku).

Audzinātāja: Jūs puiši krāsotas tik daudz gardumu jūsu putniem, un tagad baro tos, lai viņi ar knābi knābā tavus graudus.

Audzinātāja: Labi darīti puiši, putni pateicas, ka esat tādi baro. Un cik tu esi skaista zīmēja graudi ar otas galu.

Skolotāja piedāvā uztaisīt zīmējumu izstādi un lūdz pateikt, kura darbs patika.

Bērni nosauc savu iecienītāko darbu.

Audzinātāja: Tu zīmēja, spēlēja. Tagad iesim ar tevi ārā un barosim pārējie zvirbuļi mūsu bērnudārza vietā.

Publikācijas par šo tēmu:

Izglītības pasākumu kopsavilkums jaunākās grupas bērnu izziņas attīstībai “Kas uzcēla šo māju?” Tēma: "Kas uzcēla šo māju?" Mērķis: jēdziena “celtnieks” veidošana. Uzdevumi ir izglītojoši, attīstoši, izglītojoši, veselību saglabājoši.

Izglītības pasākumu kopsavilkums otrās jaunākās grupas bērnu izpratnes paplašināšanai par savvaļas un mājdzīvniekiem “Kas dzīvo mājā?” Tēma: "Kas dzīvo mājā?" Mērķis: Paplašināt bērnu izpratni par savvaļas un mājdzīvniekiem un viņu māju nosaukumiem. Mērķi: iemācīties atšķirt.

Izglītojošo aktivitāšu kopsavilkums runas attīstībai un zīmēšanai otrās jaunākās grupas “Rudens koks” bērniem Pašvaldības budžeta pirmsskolas izglītības iestāde “Bērnudārzs Nr. 3 “Juļja”, Feodosija, Krimas Republika” Tiešs kopsavilkums.

Piezīmes par zīmēšanu jaunākās grupas bērniem “Tumbler leļļu spilgti krekli” Tēma: Spilgts lelles Tumbler krekls. Mērķis: iemācīties zīmēt Tumblerus, izmantojot netradicionālu zīmēšanas tehniku ​​(putuplasta gumijas nospiedums). Uzdevumi: 1.

Zīmēšanas nodarbības kopsavilkums par tēmu: “Koki sniegā” jaunākās grupas bērniem. Programmas mērķi: Izglītība: iemācīties pārraidīt.

Piezīmes par zīmēšanu "Ziemassvētku eglītes sniegā" jaunākās grupas bērniem Piezīmes par zīmēšanu par tēmu: “Ziemassvētku eglītes sniegā” jaunākās grupas bērniem. Programmas saturs: iemācieties nodot attēlu zīmējumā.